
Lekarze

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Lekarz zajmuje się: USG jamy brzusznej, USG tarczycy i przytarczycy, USG szyi, USG węzłów chłonnych, USG tkanek miękkich.

Sylwia Widomska jest internistką przyjmującą pacjentów dorosłych.

Paulina Urban-Gołębiowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje badania USG u osób dorosłych.


Diteteyczka z Warszawy, konsultuje pacjentów dorosłych.

Joanna Peradzyńska jest pulmonologiem dziecięcym i pediatrą.

Mgr Dorota Świątkowska jest dietetykiem dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Lekarz przyjmuje osoby dorosłe i dzieci od 14 roku życia w Warszawie. Zajmuje się wykonywaniem badań USG.

Dorota Stempień jest lekarką zajmującą się wykonywaniem badań USG u osób dorosłych.